In an effort to make the last full week of summer break as sweet as can be, we toured the Jelly Belly factory! But don’t ask us about it—the kids mostly just raced through the aisles and hardly stopped to watch a video or look at the factory floor. At least we bought $30+ worth of jelly beans in all of our favorite flavors, so there’s that!

Standard
In an effort to make the last full week of summer break as sweet as can be, we toured the Jelly Belly factory! But don’t ask us about it—the kids mostly just raced through the aisles and hardly stopped to watch a video or look at the factory floor.  At least we bought $30+ worth of jelly beans in all of our favorite flavors, so there’s that!

In an effort to make the last full week of summer break as sweet as can be, we toured the Jelly Belly factory! But don’t ask us about it—the kids mostly just raced through the aisles and hardly stopped to watch a video or look at the factory floor.  At least we bought $30+ worth of jelly beans in all of our favorite flavors, so there’s that!

In an effort to make the last full week of summer break as sweet as can be, we toured the Jelly Belly factory! But don’t ask us about it—the kids mostly just raced through the aisles and hardly stopped to watch a video or look at the factory floor. At least we bought $30+ worth of jelly beans in all of our favorite flavors, so there’s that!

https://www.instagram.com/p/B0-KhzZBpRd_Y4LnX0kYtYmcg3uETe-VjMAkBQ0/

Leave a Reply

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.